UDALBATZA

Alberto Ilundain Avellaneda

ALKATEA

QNE

Adriana Balda Reta

ZINEGOTZIA

U.P.N.

Amara Galafate Pérez

ZINEGOTZIA

QNE

María Camino Iriarte Garayoa

ZINEGOTZIA

U.P.N.

Rafael Jiménez González

ZINEGOTZIA

U.P.N.

Juan Felipe Martínez de Lizarrondo Apesteguía

ZINEGOTZIA

PSN-PSOE

Carmen Casajús

ZINEGOTZIA

QNE

María Cecilia Antolín Astigarraga

ZINEGOTZIA

EH BILDU

Francisco Javier Erro Lacunza

ZINEGOTZIA

U.P.N.

Lorenzo Luis Irisarri Ona

ZINEGOTZIA

EH BILDU

Sebastián Marco Zaratiegui

ZINEGOTZIA

U.P.N.

Aitor Pérez Bakaikoa

ZINEGOTZIA

EH BILDU

Nicolás José Subirán González

ZINEGOTZIA

I-E

BATZORDEAK

Agenda 21, Lorategi, Ingurumen, Herritarren Segurtasun eta Mugikortasun Batzordea

Batzordeburua:  Alberto Ilundain Avellaneda

Batzorde kideak:

  • Aitor Pérez Bakaikoa
  • Nicolás José Subirán González
  • Juan Felipe Martínez de Lizarrondo Apesteguía
  • Sebastián Marco Zaratiegui

Kultura, Hezkuntza, Euskara eta Musika Batzordea

Batzordeburua: María Cecilia Antolín Astigarraga

Batzorde kideak:

  • Amara Galafate Pérez
  • Nicolás José Subirán González
  • Juan Felipe Martínez de Lizarrondo Apesteguía
  • Adriana Balda Reta

Kirol, Kiroldegi, Instalazio eta Ibarrekiko Harreman batzordea

Batzordeburua: Aitor Pérez Bakaikoa

Batzorde kideak:

  • Alberto Ilundain Avellaneda
  • Nicolás José Subirán González
  • Juan Felipe Martínez de Lizarrondo Apesteguía
  • Rafael Jiménez González

Ogasun, Langile, Katastro eta Industria Batzordea

Batzordeburua: José Ignacio Erro Lacunza

Batzorde kideak:

  • Lorenzo Luis Irisarri Ona
  • Nicolás José Subirán González
  • Juan Felipe Martínez de Lizarrondo Apesteguía
  • Sebastián Marco Zaratiegui

Gazteria, Hirugarren Adina eta Gizarte Etxea Batzordea

Batzordeburua: Nicolás José Subirán González

Batzorde kideak:

  • Amara Galafate Pérez
  • Lorenzo Luis Irisarri Ona
  • Juan Felipe Martínez de Lizarrondo Apesteguía
  • Rafael Jiménez González

Gizarte Zerbitzu, Osasun eta Berdintasun Batzordea

Batzordeburua: Amara Galafate Pérez

Batzorde kideak:

  • María Cecilia Antolín Astigarraga
  • Nicolás José Subirán González
  • Juan Felipe Martínez de Lizarrondo Apesteguía
  • María Camino Iriarte Garayoa

Hirigintza, Obra, Etxebizitza eta Enplegu Batzordea

Batzordeburua: Lorenzo Luis Irisarri Ona

Batzorde kideak:

  • José Ignacio Erro Lacunza
  • Nicolás José Subirán González
  • Juan Felipe Martínez de Lizarrondo Apesteguía
  • Francisco Javier Erro Lacunza

Kontuen Batzorde Berezia

Batzordeburua: José Ignacio Erro Lacunza

Batzorde kideak:

  • María Cecilia Antolín Astigarraga
  • Adriana Balda Reta
  • Francisco Javier Erro Lacunza
  • Amara Galafate Pérez
  • Alberto Ilundain Avellaneda
  • María Camino Iriarte Garayoa
  • Lorenzo Luis Irisarri Ona
  • Rafael Jiménez González
  • Sebastián Marco Zaratiegui
  • Juan Felipe Martínez de Lizarrondo Apesteguía
  • Aitor Pérez Bakaikoa
  • Nicolás José Subirán González

Gobernu Batzordea

Batzordeburua: José Ignacio Erro Lacunza

Batzorde kideak:

  • Alberto Ilundain Avellaneda
  • Lorenzo Luis Irisarri Ona
  • Nicolás José Subirán González
  • Aitor Pérez Bakaikoa

ERAKUNDEETAN PARTE HARTZEA

NAFARROAKO UDAL INFORMATIKAREN ELKARTEA – ANIMSA

Ordezkaria: Doña Amara Galafate Pérez.

HAUR HEZKUNTZAKO IKASTETXEA, LEHEN ZIKLOA (0 – 3 URTE)

Ordezkaria: Doña María Cecilia Antolín Astigarraga

“SAN MIGUEL” HAUR ETA LEHEN HEZKUNTZAKO IKASTETXEA. NOAIN

Ordezkaria: Doña María Cecilia Antolín Astigarraga

OSASUN KONTSEILUA

Ordezkaria: Doña Amara Galafate Pérez.

NAFARROAKO UDALERRI ETA KONTZEJUEN FEDERAZIOA

Ordezkaria: Don Nicolás José Subirán González.

“ELORTZIBAR” DERRIGORREZKO BIGARREN HEZKUNTZAKO INSTITUTUA

Ordezkaria: Doña María Cecilia Antolín Astigarraga

IRUÑERRIKO MANKOMUNITATEA

Ordezkaria: Don Lorenzo Luis Irisarri Ona.

NOAINGO ETXE ZAHARRA KULTURA PATRONATUA

Batzordeburua: Doña María Cecilia Antolín Astigarraga
Batzorde kideak:

  • Aitor Pérez Bakaikoa
  • Amara Galafate Pérez
  • Nicolás José Subirán González
  • Juan Felipe Martínez de Lizarrondo Apesteguía
  • Adriana Balda Reta.

NOAINGO UDALAREN KIROL PATRONATUA

Batzordeburua: Don Nicolás José Subirán González
Batzorde kideak:

  • Lorenzo Luis Irisarri Ona
  • Alberto Ilundain Avellaneda
  • Juan Felipe Martínez de Lizarrondo Apesteguía
  • Rafael Jiménez González

NOAINGO “JULIÁN GAYARRE” MUSIKA ESKOLAKO UDAL PATRONATUA

Batzordeburua: Doña María Cecilia Antolín Astigarraga
Batzorde kideak:

  • Don Aitor Pérez Bakaikoa
  • Doña Amara Galafate Pérez
  • Don Nicolás José Subirán González
  • Don Juan Felipe Martínez de Lizarrondo Apesteguía
  • Doña María Camino Iriarte Garayoa

NAFARROAKO ANTZOKI SAREA

Ordezkaria: Doña María Cecilia Antolín Astigarraga

X